Oferty pracyMonter instalacji HVAC (BH/07/20)
Monter instalacji HVAC (BH/07/20) Weegree Geel (Belgia)
Monter instalacji HVAC (BH/07/20) Weegree Geel (Belgia) Aplikuj Opublikowano 6 lipca 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Monter instalacji HVAC

Miejsce pracy: Geel

Opis stanowiska:

  • Montaż rur stalowych, pex, mepla w budynkach przemysłowych.
  • Montaż rurociągów DN 15 mm do DN 200 mm.
  • Montaż instalacji w kotłowniach.
  • Praca na podstawie rysunku izometrycznego.
  • Mile widziane umiejętności spawalnicze.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 12€ netto/h.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę"za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomości zarówno starych jak i nowych systemów instalacji rur.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i izometrycznego.
  • Dyspozycyjności oraz sumienność w pracy.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

 Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 795 415 404.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 6 lipca 2020)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)