Oferty pracyPRACOWNIK PRODUKCJI CZĘŚCI Z TWORZYW SZTUCZNYCH
PRACOWNIK PRODUKCJI CZĘŚCI Z TWORZYW SZTUCZNYCH ImpactJob Okolice Augsburga (Niemcy)
PRACOWNIK PRODUKCJI CZĘŚCI Z TWORZYW SZTUCZNYCH ImpactJob Okolice Augsburga (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 7 lipca 2020, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy:

PRACOWNIK PRODUKCJI CZĘŚCI Z TWORZYW SZTUCZNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn do produkcji części z tworzyw sztucznych
  • Kontrola jakości

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w systemie   4-zmianowym (w tym na zmianę nocną)
  • Dyspozycyjność do pracy w soboty i/lub niedziele
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10,15-11,38 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 7 lipca 2020)
inne

oferty pracodawcy

Idar-Oberstein (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Okolice Koblentz (Niemcy)