Oferty pracyTłumacz marketingowy języka angielskiego
Tłumacz marketingowy języka angielskiego Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Tłumacz marketingowy języka angielskiego Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 8 lipca 2020, do końca 1 dzień

SDL jest liderem w branży tłumaczeń i globalnego zarządzania treścią. Od ponad 25 lat pomagamy przedsiębiorstwom w budowaniu relacji z klientami bez względu na język, kulturę czy sposób komunikacji.

Twoje zadania:

- tłumaczenie tekstów marketingowych w kombinacji językowej EN-PL

- korekta przetłumaczonych tekstów

- koordynacja linii tłumaczeniowej – zarządzanie kontem obejmujące planowanie pracy, kontakt z tłumaczami zewnętrznymi i zlecanie im zadań, pobieranie/odsyłanie plików itp.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

- aktywny udział w projektach międzynarodowych

- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

- prywatną opiekę medyczną

- jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)

- dofinansowanie do karty Multisport

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w tłumaczeniach

- znajomości narzędzi CAT

- doświadczenia w zarządzaniu projektami

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim na adres: pgrada @ sdl.com

Temat maila: Tłumacz etatowy mrk

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli na obu dokumentach: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SDL Sp. z o.o. w Bydgoszczy ul. Fordońska 246 dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie zrozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych uraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych " RODO").Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych SDL plc z siedzibą w Maidenhead, New Globe House, Vanwall Business Park, Vanwall Rd, Maidenhead SL6 4UB, UK, do celów związanych z procesem rekrutacji. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy SDL plc tj. potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich sprostowania i usunięcia.”

(Data aktualizacji: środa, 8 lipca 2020)