Oferty pracyMechanik pojazdów HOLANDIA
Mechanik pojazdów HOLANDIA Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Amsterdam (Holandia)
Mechanik pojazdów HOLANDIA Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Amsterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 9 lipca 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - warsztatu samochodowego  - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Mechanik aut ciężarowych oraz naczep

Miejsce pracy: Holandia

 Opis stanowiska:

  • naprawa ciągników siodłowych
  • wymiana uszkodzonych elementów
  • naprawa naczep

 Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j.angielskiego bądź niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy B lub C

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach.
  • 500 € netto tygodniowo
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786 865 894.

(Data aktualizacji: czwartek, 9 lipca 2020)