Oferty pracySpedytor międzynarodowy
Spedytor międzynarodowy Warszawa (mazowieckie)
Spedytor międzynarodowy Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2020, do końca 1 dzień

WWK Fast jest oddziałem międzynarodowej firmy spedycyjnej z siedzibą na Białorusi. WWK Fast otwiera biuro w Warszawie i szuka osoby na stanowisko Spedytor międzynarodowy. Jest to idealna oferta dla osób, które stawiają na rozwój osobisty i chcą dołączyć do dynamicznie rozwijającego się zespołu spedycyjnego.

Poszukujemy spedytora z własną bazą klientów.

Prowadzimy rekrutację studentów i absolwentów zainteresowanych szkoleniem się w spedycji międzynarodowej. Mile widziane są osoby bez żadnego doświadczenia w tej branży z motywacją do nauki i przyswajania wiedzy.

Obowiązki:
• poszukiwanie nowych transportów i ładunków
• codzienne nadzorowanie realizacji zleceń
• pozyskiwanie nowych klientów
• budowanie długofalowych relacji z klientami
• praca na giełdach transportowych
• nadzór nad dokumentacją transportową

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku w godzinach
8:00 - 16:00)
• wszystkie narzędzia niezbędne do pracy na stanowisku
• dużą dozę samodzielności i możliwość wdrażania własnych pomysłów
• wsparcie przełożonych i dobrą, niekorporacyjną atmosferę pracy
• comiesięczną prowizję od zysku z transportów zorganizowanych przez siebie

Oczekujemy:
• znajomość rynku usług spedycyjnych i transportowych
• znajomości języka angielskiego
• motywacji do działania i odpowiedzialności

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 lipca 2020)