Oferty pracyCieśla szalunkowy
Cieśla szalunkowy In Temporis Polska Dział Zagraniczny Różne Lokalizacje (Francja)
Cieśla szalunkowy In Temporis Polska Dział Zagraniczny Różne Lokalizacje (Francja) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2020, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY

Zakres obowiązków:

Praca w stanach surowych dużego formatu, w tym:

- Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropów.
- Montaż i demontaż systemów szalunkowych.
- Rozkładanie płyt stropowych (w zależności od zapotrzebowania).
- Układanie siatek zbrojeniowych.
- Wylewanie betonu.

Wymagania:

- Minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane na kontraktach  zagranicznych).

- Znajomość różnych systemów szalunkowych (Alphi, Top-Dalle, Peri, Doka, Sateco).

- Umiejętność czytania rysunku technicznego.

- Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy.

Mile widziane:

-Komunikatywna znajomość języka francuskiego.

-Gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

- Stawkę godzinową  uzależnioną od doświadczenia pomiędzy 10,50 a 12,00  € brutto/h + dietę 9,80 euro netto  za każdy dzień roboczy + dodatki do stawki godzinowej.

- Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 lipca 2020)