Oferty pracyMonter płyt kartonowo-gipsowych
Monter płyt kartonowo-gipsowych Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Holandia (Holandia)
Monter płyt kartonowo-gipsowych Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Holandia (Holandia) Aplikuj Opublikowano 21 lipca 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - firmy realizującej projekty budowlano-konstrukcyjne dla klientów z różnych regionów Holandii - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Monter płyt kartonowo-gipsowych

Miejsce pracy: Holandia

 Opis stanowiska:

  • instalacja płyt kartonowo-gipsowych - profile, wełna, płyta KG.
  • obsługa narzędzi: wiertarki, piły, wkrętarki itp.
  • w razie potrzeby wycinanie otworów wentylacyjnych, hydraulicznych używając odpowiednich narzędzi.
  • praca w grupach 2-4 osobowych.
  • możliwa praca na wysokościach.

 Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku monter płyt GK.
  • umiejętność posługiwania się narzędziami: wiertarka, szlifierka, piły do metalu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
  • umiejętność pracy w grupie.
  • doświadczenie przy montażu sufitów podwieszanych – mile widziane.
  • prawo jazdy kat. B, mile widziane.
  • własny samochód - mile widziany.
  • certyfikat VCA – mile widziany.

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie 450-480 € netto/tydzień (w zależności od doświadczenia, kwota podana jest już po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia).
  • gwarantowane 40 godz. pracy w tygodniu
  • zakwaterowanie (pojedynczy pokój) - 90€/tydzień.
  • ubezpieczenie - 25 €/tydzień.
  • pracę w godzinach 6:30 - 15.30

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580

(Data aktualizacji: wtorek, 21 lipca 2020)