Oferty pracyMAGAZYNIERZY
MAGAZYNIERZY ImpactJob Niemcy (Niemcy)
MAGAZYNIERZY ImpactJob Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 30 lipca 2020, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zbieranie zamówień
  • Przyjmowanie zwrotów
  • Rozkładanie towarów na regały
  • Etykietowanie

WYMAGANIA:

  • Sprawność fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Minimum PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe lub sezonowe zatrudnienie w renomowanych niemieckich magazynach/ zakładach produkcyjnych
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie : (9,96-10,82 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 30 lipca 2020)
inne

oferty pracodawcy

Zwickau (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Bad Malente (Niemcy)
Duderstadt (Niemcy)