Oferty pracyPracownik produkcji Czechy Liberec
Pracownik produkcji Czechy Liberec Liberec (Czechy)
Pracownik produkcji Czechy Liberec Liberec (Czechy) Aplikuj Opublikowano 31 lipca 2020, do końca 1 dzień

Miejsce pracy: Liberec ( blisko polskiej granicy)

Oferujemy:
-Wynagrodzenie od ok. 3 000 do 4 100 zł netto (na rękę),
-Atrakcyjny system premii oraz dodatków,
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-Dofinansowanie do zakwaterowania, wyżywienia oraz dojazdu,
Wyjazd z Wrocławia i Kłodzka do Liberca w każdy piątek (bezpłatny).

Oczekiwania:
-Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,
- Dobrej organizacji pracy,
-Zdolności manualnych,
-Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
-Podstawowe prace produkcyjne przy montażu elementów elektronicznych,
-Dbałość o ciągłość pracy zgodnie z wyznaczonymi normami i standardami,
-Higiena miejsca pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel: 692 779 193

(Data aktualizacji: piątek, 31 lipca 2020)