Oferty pracyPAKOWACZE ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO
PAKOWACZE ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO ImpactJob Niemcy (Niemcy)
PAKOWACZE ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO ImpactJob Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 31 lipca 2020, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie i etykietowanie różnych towarów
  • Pozostałe prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera/komisjonera/pakowacza
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym na zmianę nocną)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10,15-10,50 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy dla PAR (warunekmin. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego)
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 31 lipca 2020)
inne

oferty pracodawcy

Koblenz (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bamberg (Niemcy)
Frankfurt Nad Menem (Niemcy)