Oferty pracySpawacz tworzyw sztucznych (CLF/08/20)
Spawacz tworzyw sztucznych (CLF/08/20) Weegree Antwerpia (Belgia)
Spawacz tworzyw sztucznych (CLF/08/20) Weegree Antwerpia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 3 sierpnia 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Spawacz tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Antwerpia

 Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku zgrzewacza w firmie wyspecjalizowanej  w spawaniu tworzyw sztucznych.
  • Zgrzewanie, spawanie odręczne i kontaktowe.
  • Szlifowanie wewnętrzne i zewnętrzne w materiałach syntetycznych i materiałach kompozytowych (tworzywa sztuczne).
  • Sprawdzanie stabilności i wymiarów wykonanych produktów oraz  regulacje (szlifowanie, poziomowanie).
  • Wykonanie podstawowych konserwacji maszyn lub urządzeń w celach profilaktycznych lub naprawczych.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 14€ netto/h.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę"za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku spawacza tworzyw sztucznych (zgrzewacza).
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętności  zastosowania różnych technik spawania tworzyw sztucznych.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Dyplom techniczny (wykształcenie średnie), lub certyfikat zgrzewania HDPE – DVS lub podobny.
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 539 198 299.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 3 sierpnia 2020)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)