Oferty pracyStarszy elektryk/Inżynier elektryk
Starszy elektryk/Inżynier elektryk Mondi Polska Okolice Poznania (wielkopolskie)
Starszy elektryk/Inżynier elektryk Mondi Polska Okolice Poznania (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 1 września 2020, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o. o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta – jednego z największych producentów z branży motoryzacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Starszy elektryk / Inżynier elektryk

Miejsce pracy: Poznań (okolice)

Twoje zadania:

  • Programowanie i kalibracja elektronicznych modułów sterowania
  • Uruchamianie podzespołów automatyki
  • Wstępne uruchomienia pojazdów
  • Przeprowadzanie kontroli elektrycznej w pojeździe

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat u sprawdzonego i terminowego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • Płatne nadgodziny
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie
  • Wdrożenie, naukę i pracę pod okiem wykwalifikowanej kadry
  • Benefity pracownicze - karta sportowa, karta żywieniowa, dofinansowanie do wakacji, bony na święta
  • Profesjonalne narzędzia pracy (ubiór ochronny, narzędzia osobiste)
  • Szkolenia oraz możliwość awansu w międzynarodowej firmie z branży Automotive

Wyślij do nas swoje CV jeśli:

  • Studiujesz lub ukończyłeś studia techniczne (elektryka, elektrotechnika, mechatronika, robotyka, itp.)
  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze elektryki /automatyki / mechaniki
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym

Zainteresowany/a? Chcesz poznać szczegóły? Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

(Data aktualizacji: wtorek, 1 września 2020)