Oferty pracyKelner / Kelnerka ( sezon zimowy kontrakt od XII.2020 do IV.2021)
Kelner / Kelnerka ( sezon zimowy kontrakt od XII.2020 do IV.2021) In Temporis Polska Lublin (lubelskie)
Kelner / Kelnerka ( sezon zimowy kontrakt od XII.2020 do IV.2021) In Temporis Polska Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 2 września 2020, do końca 1 dzień

Sylwester i ferie w górach połączone z pracą i atrakcyjną pensją?

Czemu nie? :)

Do restauracji i hoteli zlokalizowanych w regionie Auvergne-Rhône-Alpes, poszukujemy personelu zainteresowanego pracą w sezonie zimowym na następujących stanowiskach:

Kelner/ Kelnerka

Zakres obowiązków:

- Obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami.

- Przyjmowanie i realizowanie zamówień.

- Utrzymanie czystości i porządku na sali restauracyjnej.

- Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonego.

- Praca zespołowa.

Wymagania:

- Doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy.

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego oraz języka angielskiego.

- Miła aparycja i wysoka kultura osobista.

- Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

- Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia do 15 listopada.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

- Atrakcyjne wynagrodzenie gwarantowane od 5500 zł netto miesięcznie.

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

- Program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.

- Wsparcie na każdym etapie oraz pomoc konsultanta.

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: środa, 2 września 2020)