Oferty pracyFrancuski – wsparcie działu – Warszawa
Francuski – wsparcie działu – Warszawa PMSolutions Warszawa (mazowieckie)
Francuski – wsparcie działu – Warszawa PMSolutions Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 7 września 2020, do końca 1 dzień

Francuski – wsparcie działu

Nie wymagamy doświadczenia

Umowa o pracę

Praca w dziale Call Center (nie sprzedaż)

Wynagrodzenie: około 4500 zł brutto

umowa o pracę

Gwarantujemy szkolenia

Benefity i system motywacyjny, kursy, kartę Multisportu

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

 Zadania:

odpisywanie za emaile, odbieranie połączeń przychodzących w języku francuskim

udzielanie informacji wewnętrznym klientom

Zapraszamy do aplikowania na adres e-mail jobs@personnelandmedia.com

W tytule prosimy napisać FRANCUSKI – WARSZAWA

(Data aktualizacji: poniedziałek, 7 września 2020)