Oferty pracyHydraulik / Monter instalacji grzewczych
Hydraulik / Monter instalacji grzewczych In Temporis Polska Dział Zagraniczny Lublin (lubelskie)
Hydraulik / Monter instalacji grzewczych In Temporis Polska Dział Zagraniczny Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 10 września 2020, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Hydraulik / Monter instalacji grzewczych

Zakres obowiązków: montaż i remonty urządzeń sanitarnych: instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania, spawanie instalacji - w budynkach mieszkaniowych, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność spawania.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego.

 Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, stawka godzinowa ok. 13,00 € brutto/h + dietę wyżywieniową 10,20 € netto plus dodatki do stawki godzinowej.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Dofinansowanie kosztów podróży.
  • Premia amortyzacyjna oraz kilometrówka dla osoby dysponującej autem.
  • Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: czwartek, 10 września 2020)