Oferty pracyMonter wiat i zadaszeń
Monter wiat i zadaszeń Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Zele (Belgia)
Monter wiat i zadaszeń Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Zele (Belgia) Aplikuj Opublikowano 14 września 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją i montażem lekkich konstrukcji budowlanych (wiat, zadaszeń, markiz, przystanków komunikacji miejskiej i in.) - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Monter wiat i zadaszeń

 Miejsce pracy: Zele, Belgia

Opis stanowiska:

  • wykopy i zalewanie fundamentów.
  • wiercenie punktów zaczepnych (kotwiczenie).
  • pomoc przy montażu: konstrukcji oraz zadaszeń wiat rowerowych i przystankowych, schodów, markiz i innych konstrukcji przygotowanych pod zamówienia klientów firmy.
  • pomoc w montażu pokryć dachowych i ściennych (blacha, drewno, tworzywa sztuczne, szkło, itp.)
  • praca w 2-3 osobowym zespole pod nadzorem kierownika.
  • praca na budowie, na zewnątrz (róże warunki atmosferyczne, różne lokalizacje).

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (monter konstrukcji metalowych wiat/altan/przystanków/garaży/pawilonów/ budynków gospodarczych, itp.).
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego.
  • umiejętność wykorzystania elektronarzędzi w pracy (wkrętarka, szlifierka, itp.).
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/francuskiego.
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (do 10 m).
  • wysoka motywacja do wykonywania pracy fizycznej w różnych warunkach atmosferycznych.
  • umiejętność pracy w zespole.
  • dokładność i punktualność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • stawkę: 14,27 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4170 € brutto  (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2260 € brutto  ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo (8.00-16.30, możliwość nadgodzin i pracy w soboty).
  • dodatek za czas poświęcony na dojazd do miejsca montażu.
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy.
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 września 2020)