Oferty pracySpecjalista ds. Kadr i płac
Specjalista ds. Kadr i płac Kraków (małopolskie)
Specjalista ds. Kadr i płac Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 14 września 2020, do końca 1 dzień

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i płac

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Wprowadzanie dokumentów i wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
  • Systematyzowanie i archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Dokładność i systematyczność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Miłą i przyjazną atmosferę w zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 września 2020)