Oferty pracySpawacz TIG (rury CO) (LST/09/20)
Spawacz TIG (rury CO) (LST/09/20) Weegree Bruksela (Belgia)
Spawacz TIG (rury CO) (LST/09/20) Weegree Bruksela (Belgia) Aplikuj Opublikowano 14 września 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Spawacz TIG (rury CO)

Miejsce pracy: Belgia, Bruksela

 Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku spawacza TIG.
  • Spawanie rur ciepłowniczych ze stali czarnej - DN 250 mm (90% czasu pracy).
  • Praca na budowach przemysłowych, w blokach jak również domach jednorodzinnych.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 13€ netto/h.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę"za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku spawacz TIG.
  • Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 735 969 230
  • Praca od zaraz!

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 września 2020)
inne

oferty pracodawcy

Am Ettersberg OT Berlstedt (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie)
Arendonk (Belgia)
Opublikowano 17 kwietnia 2024