Oferty pracySpecjalista ds. księgowości
Specjalista ds. księgowości Pruszków (mazowieckie)
Specjalista ds. księgowości Pruszków (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 15 września 2020, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

Prowadzenie księgowości dla klientów biura.

- analiza i weryfikacja dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami

- księgowanie operacji gospodarczych

- analizowanie kont i rozrachunków dla kontrahentów

- bieżąca obsługa klienta (raporty, zestawienia)

- kadry i płace – dodatkowy atut

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunkowe)

- kursy i szkolenia kwalifikujące do samodzielnego wykonywania pracy – warunek konieczny

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum dwa lata

- znajomość programów księgowych

- bardzo dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność

- umiejętności analityczne

Oferujemy:

- Umowę o pracę lub kontrakt

- Wynagrodzenie minimalne od 4000,00zł

- Szkolenia podnoszące kwalifikacje

- Elastyczne godziny pracy

- Czas pracy zadaniowy

(Data aktualizacji: wtorek, 15 września 2020)