Oferty pracyPracownik magazynu (MPM/10/17)
Pracownik magazynu (MPM/10/17) Weegree Ruda Śląska (śląskie)
Pracownik magazynu (MPM/10/17) Weegree Ruda Śląska (śląskie) Aplikuj Opublikowano 16 września 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia.
  • Dodatkowo płatne nadgodziny.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju.
  • Bezpłatny przewóz pracowniczy z miejscowości Chorzów (centrum), Świętochłowice (Polna), Ruda Śląska (okolice McDonalds).

Wymagania:

  • Sumienność, dokładność, staranność.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Dbałość o szczegóły, zdolności manualne.
  • Chęć do pracy.

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa magazynu – przyjmowanie, rozmieszczanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Realizacja zamówień towaru.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Zapewnienie terminowej realizacji zadań.
  • Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny:

Aleksandra

668 620 176

(Data aktualizacji: środa, 16 września 2020)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)