Oferty pracyPrzedstawiciel handlowy - Lublin
Przedstawiciel handlowy - Lublin Lublin (lubelskie)
Przedstawiciel handlowy - Lublin Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 16 września 2020, do końca 1 dzień

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie
  • Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center
  • Podpisywanie oraz przygotowywanie umów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Wymagania:

  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Motywacja do realizowania celu
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 3000 zł netto + premia
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon
  • Elastyczny grafik pracy
  • Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe
  • Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".

(Data aktualizacji: środa, 16 września 2020)