Oferty pracySpecjalista ds. Marketingu z Językiem Ukraińskim
Specjalista ds. Marketingu z Językiem Ukraińskim Kielce (świętokrzyskie)
Specjalista ds. Marketingu z Językiem Ukraińskim Kielce (świętokrzyskie) Aplikuj Opublikowano 17 września 2020, do końca 1 dzień

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu z Językiem Ukraińskim

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • Budowanie relacji z firmami współpracującymi, mediami oraz instytucjami zgodnie z kompetencjami językowymi
  • Samodzielne prowadzenie wybranych projektów marketingowych, koordynacja przygotowania akcji klienckich zgodnie z kompetencjami językowymi
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji
  • Koordynowanie akcji marketingowych w social mediach
  • Zapewnienie wysokiej jakości merytorycznej prowadzonych działań promocyjnych zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży przy zbieraniu i systematyzowaniu informacji płynących z rynku i od klientów w zakresie dotyczącym produktów i rozwiązań

Wymagania:

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie działań marketingowych i sprzedażowych
  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego
  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • Odpowiedzialność, komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • Pozytywne nastawienie i orientacja na osiągnięcie celu
  • Dobra, praktyczna znajomośc internetu, w tym mediów społecznościowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podwyższenia kwalifikacji
  • Atmosferę w miłym, ambitnym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".

(Data aktualizacji: czwartek, 17 września 2020)