Oferty pracyOperator prasy hydraulicznej | Drezno | 1600 – 1800€ brutto/miesiąc + 35€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie
Operator prasy hydraulicznej | Drezno | 1600 – 1800€ brutto/miesiąc + 35€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie Mondi Polska Drezno (Niemcy)
Operator prasy hydraulicznej | Drezno | 1600 – 1800€ brutto/miesiąc + 35€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie Mondi Polska Drezno (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 września 2020, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

 Operator prasy hydraulicznej

Miejscowość: Drezno

Stawka: 1600 – 1800€ brutto/miesiąc + 35€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku operatora prasy Haeger
  • Wykształcenie w zakresie operowania maszynami (mile widziane)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Chęć do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd w celu zachowania niezależności

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa prasy Haeger
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów
  • Kontrola jakości wykonanych produktów - pomiary kontrolne
  • Dbanie o wysoką jakość produktów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach i wzrost stawki godzinowej po 6 tyg. !
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zwrot za odzież roboczą

 Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

tel: +48 500 456 300
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

(Data aktualizacji: piątek, 18 września 2020)