Oferty pracyMurarz Francja
Murarz Francja Okolice Bourg-en Bresse (Francja)
Aplikuj 19 października 2020, do końca 1 dzień
Murarz Francja Okolice Bourg-en Bresse (Francja) Aplikuj Opublikowano 19 października 2020, do końca 1 dzień

W chwili obecnej, dla naszego stałego klienta, rekrutujemy osoby chętne do pracy na stanowisku:
Murarz

Obowiązki:
prace murarskie i zbrojeniowe,
montaż i demontaż szalunków, betonowanie

Wymagane:
Doświadczenie w pracy na stanowisku Murarz (minimum 3 lata)
Wykonywanie zbrojeń i szalunków min 3 lata doświadczenia
Umiejętność wykonywania prac budowlanych - prace murarskie i zbrojeniowe, montaż i demontaż szalunków, betonowanie
Zaangażowanie i chęć do pracy
Samodzielność
Prawo jazdy kat B
Mile widziana znajomość j. francuskiego
Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące - stała współpraca
Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Pracodawca zapewnia:
Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)
Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo (możliwe nadgodziny płatne dodatkowo)
Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
Bezpłatne zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy
Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 października 2020)