Oferty pracyMechanik Francja
Mechanik Francja Okolice Lyon (Francja)
Aplikuj 23 października 2020, do końca 1 dzień
Mechanik Francja Okolice Lyon (Francja) Aplikuj Opublikowano 23 października 2020, do końca 1 dzień

W chwili obecnej, dla naszego francuskiego klienta, rekrutujemy  osoby chętne do pracy na stanowisku: Mechanik,
Specjalista ds. montażu karoserii, mechanik układów hydraulicznych

Opis stanowiska:

Prace związane z przygotowaniem do montażu, montażem, demontażem, kontrolą działania i regulacją różnego rodzaju aparatów i układów hydraulicznych i pneumatycznych oraz ich części składowych z wykorzystaniem przyrządów i uchwytów montażowych, różnego rodzaju narzędzi i urządzeń ślusarsko monterskich, urządzeń diagnostycznych do kontroli i regulacji aparatów i układów.

Wymagane:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Wiedza z zakresu hydrauliki

Wymagana znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Samodzielność, dobra organizacja pracy, dokładność

Dyspozycyjność

Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Pracodawca zapewnia:

Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)

Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej

Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo + możliwe nadgodziny

Bezpłatne zakwaterowanie

Wyżywienie we własnym zakresie

Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych

Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego po 3 miesiącach pracy)

(Data aktualizacji: piątek, 23 października 2020)