Oferty pracyTapicer meblowy
Tapicer meblowy Roosendaal (Holandia)
Aplikuj 26 października 2020, do końca 1 dzień
Tapicer meblowy Roosendaal (Holandia) Aplikuj Opublikowano 26 października 2020, do końca 1 dzień

APV.EU (KRAZ 24145) – jesteśmy Agencją Rekrutacyjną działającą na rynku polskim i europejskim. Dla naszych Kontrahentów poszukujemy rzetelnych i doświadczonych fachowców, a naszym Pracownikom oferujemy pracę wyłącznie w sprawdzonych firmach. Dbamy o interesy każdej ze stron!

Dla swojego klienta, holenderskiego producenta mebli tapicerowanych, szukamy osoby na stanowisko:

Tapicer meblowy
Miejsce pracy: Roosendaal, Holandia

ZADANIA:
• tapicerowanie elementów łóżek (montaż okuć funkcjonalnych, elementów mebli)
• czynności związane z montażem

WYMAGANIA:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• podstawowa znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy kat. B (mile widziane własne auto)

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie 500 euro netto/ tydzień
• wypłaty tygodniowe
• możliwość zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) za dodatkową opłatą 100e/ tydzień
• stabilną pracę na holenderskich warunkach
• niderlandzkie ubezpieczenie i składki socjalne   Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 26 października 2020)