Oferty pracyKOORDYNATOR DZIAŁU REKRUTACJI NIEMIECKOJĘZYCZNYCH
KOORDYNATOR DZIAŁU REKRUTACJI NIEMIECKOJĘZYCZNYCH ImpactJob Skawina (małopolskie)
Aplikuj 30 października 2020, do końca 1 dzień
KOORDYNATOR DZIAŁU REKRUTACJI NIEMIECKOJĘZYCZNYCH ImpactJob Skawina (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 30 października 2020, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Szukasz ciekawej pracy z językiem niemieckim w dynamicznie rozwijającej się firmie? Świetnie trafiłeś!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy do biura w Skawinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR DZIAŁU REKRUTACJI NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zarządzaniem zespołem rekruterów ( 7 osób)
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na rynki niemieckojęzyczne
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów niemieckojęzycznych
  • Udział w spotkaniach z zagranicznymi partnerami biznesowymi
  • Zarządzanie bazą kandydatów
  • Przygotowywanie i wdrażanie planów sprzedażowych

 WYMAGANIA:

  • Minimum DOBRA znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego w branży HR (warunek konieczny)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość pakietu Office
  • Zorientowanie na klienta
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • Kartę Multisport
  • Sympatyczną atmosferę w ambitnym i młodym zespole

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 30 października 2020)
inne

oferty pracodawcy

Dornbirn (Austria)
Opublikowano dzisiaj
Bruckberg (Niemcy)