Oferty pracySpecjalista ds Sprzedaży usług Agencji Pracy
Specjalista ds Sprzedaży usług Agencji Pracy PMSolutions Warszawa (mazowieckie)
Specjalista ds Sprzedaży usług Agencji Pracy PMSolutions Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 listopada 2020, do końca 1 dzień

Specjalista ds. sprzedaży usług Agencji Pracy

Praca zdalna  (cała Polska)

Siedziba firmy woj. mazowieckie

Szukamy do naszego zespołu SPRZEDAWCY HANDLOWCA

Kandydata lub Kandydatki z zacięciem do rozwoju w departamencie sprzedaży  ....ze znajomością rynku Agencji Pracy

Oferujemy podstawę plus procent za zrealizowaną umowę  (od podpisanej umowy)

Gwarantujemy niezbędny sprzęt (laptop, telefon)

ZADANIA

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • negocjowanie warunków handlowych

  • organizacja i wdrożenie kontraktów

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży usług dla Agencji Pracy

  • umiejętności sprzedażowe i chęć do samodzielnej realizacji planów sprzedaży

  • duża samodzielność i samodyscyplina

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com

w tytule prosimy wpisać „Specjalista ds Sprzedaży”

(Data aktualizacji: wtorek, 10 listopada 2020)