Oferty pracySpecjalista ds. Relacji Biznesowych (rynek niemiecki) IN/12/19
Specjalista ds. Relacji Biznesowych (rynek niemiecki) IN/12/19 Weegree Opole (opolskie)
Specjalista ds. Relacji Biznesowych (rynek niemiecki) IN/12/19 Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 19 listopada 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Specjalista ds. Relacji Biznesowych (rynek niemiecki)

Miejsce pracy: Opole

 Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów sprzedażowych w branży rekrutacyjnej oraz pracy tymczasowej.
  • Bieżące zarządzanie relacjami z klientami (obsługa kluczowych klientów oraz pozyskiwanie nowych).
  • Analiza rynku pod kątem branży HR.
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy.
  • Przygotowywanie ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B  (niekonieczne, wszystkiego nauczymy :)
  • Pozytywne nastawienie, chęć uczenia się.
  • Dobra organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Wysokie nastawienie na realizację celów.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizje).
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy- codziennie 10zł do wykorzystania!
  • Korzystanie z pokoju relaksu, w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura-24h na dobę za darmo!
  • Możliwość pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków.
  • Dofinansowanie za dojeżdżanie do pracy rowerem- 0,75 zł za kilometr:)

 Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417

(Data aktualizacji: czwartek, 19 listopada 2020)
inne

oferty pracodawcy

Sosnowiec (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Weißenhorn (Niemcy)