Oferty pracyWulkanizator samochodów ciężarowych
Wulkanizator samochodów ciężarowych Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Lochristi (Belgia)
Wulkanizator samochodów ciężarowych Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Lochristi (Belgia) Aplikuj Opublikowano 20 listopada 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - zakładu wulkanizacyjnego na terenie Belgii - poszukujemy osób chętnych podjąć stałą pracę na stanowisku:

Wulkanizator samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Lochristi , Belgia

 Opis stanowiska:

  • wymiana i naprawa opon w samochodach ciężarowych w warsztacie
  • montaż, demontaż i wyważanie kół
  • demontaż opon z felg samochodowych
  • naprawa opony, która została odłączona od koła
  • analiza zużycia opon /bieżnika
  • podnoszenie samochodu za pomocą podnośnika lub dźwigu samochodowego
  • systematyczny montaż i demontaż kół oraz opon
  • wyjazdy do klienta i wymiana opon bezpośrednio u klienta

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy wymianie opon w samochodach ciężarowych
  • dobra znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego.
  • umiejętność pracy w zespole
  • spostrzegawczość, szczegółowość, skrupulatność.
  • gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę 15,89 €/h brutto  (wynagrodzenia wypłacane tygodniowo).
  • dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4600 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie około 2500€ brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne).
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, płatne 80€ tygodniowo.
  • płatne święta.
  • dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

(Data aktualizacji: piątek, 20 listopada 2020)