Oferty pracyElektryk / Niemcy / € 12,50-16,00/h od zaraz
Elektryk / Niemcy / € 12,50-16,00/h od zaraz Berlin, Rostok, Lipsk, Monachium, Mannheim, Stuttgart, Norymberg (Niemcy)
Elektryk / Niemcy / € 12,50-16,00/h od zaraz Berlin, Rostok, Lipsk, Monachium, Mannheim, Stuttgart, Norymberg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 listopada 2020, do końca 1 dzień

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:

Elektryk budowlany /przemysłowy

Miejsce pracy: Niemcy - ( posiadamy oferty pracy w różnych lokalizacjach Niemiec )

Zapytaj rekrutera podczas pierwszej rozmowy !

Opis stanowiska/ Obowiązki:

·        elektryfikacja budynków / hal według schematów elektrycznych,

·        kładzenie kabli,

·        osadzanie gniazd elektrycznych

·        instalacja oświetlenia, urządzeń domowego użytku

Wymagania :

·        znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,

·        wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryk, elektrotechnik- warunek konieczny ,

·        gotowość do szybkiego wyjazdu,

·        doświadczenie zawodowe,

·        świadectwo ukończenia szkoły oraz certyfikaty / wieloletnie doświadczenie

·        prawo jazdy kat B. + auto – warunek konieczny

Oferujemy:

·        niemiecka umowa o pracę,

·        możliwość długofalowej współpracy,

·        atrakcyjne wynagrodzenie + diety,

·        zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,

·        składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,

·        możliwość wypłacania zaliczek,

·        respektowane prawo do urlopu ,

·        pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

"Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych jest Max Power EU z siedzibą w Bielanach Wrocławski ul. Wrocławska 7 55-040 Kobierzyce. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celu przesyłania informacji marketingowych oraz handlowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w Klauzuli informacyjnej RODO. Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje CV w naszej bazie wyraź zgodę na przetwarzanie przez Max Power EU Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Max Power EU.

(Data aktualizacji: piątek, 20 listopada 2020)