Oferty pracyAccount Manager/ Account Executive
Account Manager/ Account Executive Warszawa (mazowieckie)
Account Manager/ Account Executive Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 20 listopada 2020, do końca 1 dzień

MoonFox to połączenie kompetencji agencji kreatywnej z rozwiązaniami IT. W ewoluującym świecie to ten cyfrowy wydaje się być najbardziej istotny – zwłaszcza w kontekście rozwoju technologicznego i konkurencyjności współczesnego biznesu. Powstaliśmy po to, aby go wspierać. Zapewniamy miejsce pracy z nieformalną, przyjazną atmosferą oraz elastycznym podejściem do pracownika.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Account Manager/ Account Executive

 Obowiązki:

  • zarządzanie i realizacja projektów
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie procesu sprzedaży, negocjowanie umów
  • raportowanie bieżącej pracy w systemie CRM
  • współpraca z działem graficznym przy tworzeniu materiałów promocyjnych
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
  • współuczestnictwo w kreowaniu strategii sprzedażowej firmy
  • analiza działalności Klientów w celu zidentyfikowania ich potrzeb i zaproponowania odpowiedniego rozwiązania
  • poszerzanie znajomości technologii i produktów

 Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku poparte znajomością rynku i produktów
  • znajomość nowoczesnych trendów w branży IT w szczególności aplikacji internetowych (systemy CMS, CRM, aplikacje sprzedażowe) i eMarketingu
  • wysokie umiejętności sprzedażowe udokumentowane sukcesami
  • wysoka komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne i silna orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • kreatywność, konsekwencja w działaniu i nastawienia na osiąganie wyników
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość nowoczesnych technik sprzedaży i prezentacji

 Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji
  • stałe wynagrodzenie
  • znaczący wpływ na Twoje projekty - otrzymujesz odpowiedzialne zadania, a to, co robisz, ma   prawdziwą wartość
  • ciągły rozwój w stosowaniu nowych technologii
  • elastyczne godziny pracy (częściowo zdalne)
  • sprzęt do pracy

Miejsce pracy: Warszawa

(Data aktualizacji: piątek, 20 listopada 2020)