Oferty pracyPracownik Aplikacji Grafik
Pracownik Aplikacji Grafik Piastów (mazowieckie)
Pracownik Aplikacji Grafik Piastów (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 23 listopada 2020, do końca 1 dzień

Firma z branży meblowej/reklamowej z siedzibą w Piastowie pilnie zatrudni Pracownika aplikacji grafik
Naszym celem jest aranżacja i kompleksowe wyposażenie wnętrz.

Zakres obowiązków:
•    oklejanie, wycinanie, wydruki
•    pakowanie produktów i inne prace ręczne,
•    realizacja zleceń produkcyjnych w sposób zgodny z zamówieniem klienta,
•    dbanie o wysoką jakość wyrobów.

Wymagania:
•    zdolności manualne,
•    dokładność, spostrzegawczość,
•    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•    dyspozycyjność i chęć do współpracy w zespole,
•    zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy,
•    pracę jednozmianową.

Oferujemy:
•    wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
•    pracę od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ewros Sp . z o.o. z siedzibą w Piastowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 23 listopada 2020)