Oferty pracyNegocjator Terenowy
Negocjator Terenowy Szczecin (zachodniopomorskie)
Negocjator Terenowy Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 24 listopada 2020, do końca 1 dzień

Jeśli masz już pracę, prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś
zainteresowany podjęciem dodatkowej pracy - oferujemy Ci możliwość współpracy z nami. Jeżeli posiadasz doświadczenie, poszukujesz nowych wyzwań –
jesteśmy w stanie Ci to zaoferować.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami, obecnie do naszego zespołu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Negocjator Terenowy

Miejsce pracy: Szczecin

U nas nie ma zakazu konkurencji

Zadania podejmowane w zakresie współpracy:

  • Prowadzenie negocjacji bezpośrednich i telefonicznych

  • Aktywne poszukiwanie i utrzymanie kontaktu z Klientem

  • Analiza sytuacji finansowej Klienta i przedstawianie propozycji ugodowych spłaty zadłużenia

  • Terminowe realizowanie powierzonych zadań

  • Bieżące raportowanie wykonanych czynności

    Wymagamy:

  • Doświadczenia w windykacji bezpośredniej

  • Posiadania własnego samochodu, telefonu komórkowego oraz komputera

  • Wysoko rozwiniętej zdolności negocjacyjnej

  • Dobrej organizacji pracy

  • Niekaralności

    Czeka na Ciebie:

  • Atrakcyjny system prowizyjny

  • Elastyczny czas pracy

  • Prace w zgranym zespole profesjonalistów

Czekamy na kontakt z Twojej strony pod numerem telefonu 537 833 555 . Kontakt telefoniczny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.

(Data aktualizacji: wtorek, 24 listopada 2020)