Oferty pracyPracownik/ca przetwórstwa mięsa (Lekkerkerk, NL) 10.77 eu/brutto/godzinę *BEZ DOŚWIADCZENIA, BEZ ANGIELSKIEGO, TAKŻE DLA PAR
Pracownik/ca przetwórstwa mięsa (Lekkerkerk, NL) 10.77 eu/brutto/godzinę *BEZ DOŚWIADCZENIA, BEZ ANGIELSKIEGO, TAKŻE DLA PAR Lekkerkerk (Holandia)
Pracownik/ca przetwórstwa mięsa (Lekkerkerk, NL) 10.77 eu/brutto/godzinę *BEZ DOŚWIADCZENIA, BEZ ANGIELSKIEGO, TAKŻE DLA PAR Lekkerkerk (Holandia) Aplikuj Opublikowano 25 listopada 2020, do końca 1 dzień

Dla holenderskiej firmy poszukujemy pracowników do prac produkcyjnych.

Praca odbywa się w zakładzie przetwórstwa mięsa wieprzowego, w zakładzie Wellink w Lekkerkerk, na terenie Holandii.

Miejsca pracy są to stabilne. Firma cieszy się doskonałą pozycją rynkową.

PRACA DO PRZYUCZENIA, NIE WYMAGAJĄCA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO, TAKŻE DLA PAR

Lokalizacja zakładu pracy: Lekkerkerk, Holandia

Oferujemy

• Stawka godzinowa brutto wynosi 10,77 Euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe.

• Praca na 1-szą zmianę
• Stabilne zatrudnienie, holenderską umowa o pracę
• Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu
• Stabilne ilości godzin (ok. 40 tygodniowo)

• Cotygodniowe przelewy wynagrodzenia na konto bankowe pracownika
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania)
• Bezpłatny transport służbowy w Holandii

Obowiązki

• Krojenie małych elementów mięsa na taśmie przetwórczej (drobne prace z częściowo przetworzonym mięsem)
• Pakowanie/ ważenie / mycie / obsługa maszyn

• Inne prace fizyczne
• Praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni)
• PRACA DO PRZYUCZENIA

Wymagania

• Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

• Duże zaangażowanie i chęci do nauki pracy  przy krojeniu mięsa (małe kawałki mięsa)

• Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w pracy na produkcji lub w zakładach mięsnych (nie jest to wymóg konieczny)

• Mile widziane osoby z prawem jazdy (nie jest to wymóg konieczny)

W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli, bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie internetowej AP Grupa (Polityka Prywatności).

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: praca tymczasowa

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) dla Pracodawcy holenderskiego, realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży przetwórstwa mięsa.

(Data aktualizacji: środa, 25 listopada 2020)