Oferty pracyMALARZ BUDOWLANY - Niemcy
MALARZ BUDOWLANY - Niemcy Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. Stuttgard (Niemcy)
MALARZ BUDOWLANY - Niemcy Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. Stuttgard (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 25 listopada 2020, do końca 1 dzień

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o., agencja doradztwa personalnego  wspiera partnerów biznesowych w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska wysokiego i średniego  szczebla oraz stanowiska robotnicze  zarówno w Polsce, jak i za granicą. cert KRAZ 12048.

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów do pracy w charaketrze

MALARZA BUDOWLANEGO

Zadania:

  •  prace wykończeniowe: malowanie pomieszczeń i elewacji
  •  lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych
  •  prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie

WYMAGANIA:

  •  PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO - mile widziany
  •  wykształcenie kierunkowe oraz  doświadczenie zawodowe - mile widziane
  •  prawo jazdy B + samochód - mile widziany
  •  doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • wynagrodzenie 1750 € netto
  • pracę w stabilnym zespole na długi okres czasu,

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.

Fałata 6 Opole

tel. 77/441-80-89

tel. 500-02-88-55

cert. KRAZ 12048

(Data aktualizacji: środa, 25 listopada 2020)