Oferty pracyMonter systemów grzewczych i hydraulicznych (LLS/01/21)
Monter systemów grzewczych i hydraulicznych (LLS/01/21) Weegree Geel (Belgia)
Monter systemów grzewczych i hydraulicznych (LLS/01/21) Weegree Geel (Belgia) Aplikuj Opublikowano 26 listopada 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec, Francji i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Monter systemów grzewczych i hydraulicznych

Miejsce pracy: Belgia, Bruksela

Uwaga: Przypominamy, że nie jest wymagany test ani kwarantanna dla osób wjeżdżających na teren Belgii, w celu podjęcia pracy.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie materiałów do montażu - cięcie, szlifowanie rur.
  • Montaż cienkich rur (plastikowych i metalowych) instalacji grzewczych na dużych halach przemysłowych.
  • Montaż  rurociągów stalowych do DN 250 mm.
  • Montaż instalacji hydraulicznych w kotłowniach.
  • Montażu radiatorów na ścianach.
  • Instalacja boilerów i kolektorów.
  • Mile widziane umiejętności spawalnicze.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 12€ netto/h.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę"za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia: minimum 3 lat na podobnym stanowisku.
  • Znajomości zarówno starych jak i nowych systemów instalacji rur.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i izometrycznego.
  • Dyspozycyjności oraz sumienność w pracy.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego.

 Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 735 969 230.
  • Praca od zaraz!

(Data aktualizacji: czwartek, 26 listopada 2020)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)