Oferty pracyPRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - ROŻNE LOKALIZACJE
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - ROŻNE LOKALIZACJE ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy)
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - ROŻNE LOKALIZACJE ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 26 listopada 2020, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Malowanie
  • Szpachlowanie
  • Prace murarskie
  • Tynkowanie
  • Tapetowanie
  • Ogólne prace remontowe

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe  w zawodzie malarza/murarza lub pracownika budowlanego (warunek konieczny)
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11,30-13,50 euro brutto / godzina + 25-45 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 26 listopada 2020)
inne

oferty pracodawcy

Idar-Oberstein (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Okolice Koblentz (Niemcy)