Oferty pracyPracownik robót ziemnych (kanalizacja i wodociągi)
Pracownik robót ziemnych (kanalizacja i wodociągi) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Wondelgem (Belgia)
Pracownik robót ziemnych (kanalizacja i wodociągi) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Wondelgem (Belgia) Aplikuj Opublikowano 30 listopada 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - firmy budowlanej realizującej projekty z zakresu inżynierii lądowej oraz wodnej na całym świecie (m.in. w KanadzieAmeryce PołudniowejAfryce), zatrudniającej ponad 2,5 tys. pracowników - poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik robót ziemnych (kanalizacja i wodociągi)

Miejsce pracy: różne lokalizacje na terenie Belgii

 Opis stanowiska:

  • prace ziemne przy wodociągach i kanalizacji w okolicy Antwerpii lub Brukseli.
  • wyłączanie z ruchu ulic i chodników w celu montażu lub naprawy kanałów, rur wodociągowych.
  • kopanie rowów przy pomocy łopaty i/lub minikoparki oraz zasypywanie rowów ziemią.
  • montaż rur PCV lub rur betonowych do systemu kanalizacji.
  • montaż wpustów, pokryw kanalizacyjnych, osłon rur.
  • umieszczanie niezbędnych materiałów sygnalizacyjnych, zgodnie z zatwierdzonym wcześniej planem.

 Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego.
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy jako robotnik ziemny i/lub monter kanalizacji.
  • prawo jazdy kat. B. i własne auto.
  • certyfikat VCA (możliwość wyrobienia na miejscu).
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP.
  • umiejętność pracy w grupie.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach.
  • stawkę godzinową zaczynającą się od 14,63 € brutto (stawka zależna od doświadczeniamożliwość negocjacji stawki w czasie rozmowy rekrutacyjnej z przedstawicielem firmy).
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4275-4780 € brutto  (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2315-2590 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • dodatek za czas poświęcony na dojazd do miejsca pracy.
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo.
  • możliwość nadgodzin (płatne 150%).
  • możliwość przejścia na stały kontrakt po 11 m-cach pracy.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro/tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego(opcjonalne) - 7,5 euro miesięcznie.
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • płatne święta!
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 30 listopada 2020)