Oferty pracySpawacz / Ślusarz Niemcy € 13,50- 17,00/h od zaraz
Spawacz / Ślusarz Niemcy € 13,50- 17,00/h od zaraz Berlin, Rostok, Lipsk, Monachium, Mannheim, Stuttgart, Norymberg (Niemcy)
Spawacz / Ślusarz Niemcy € 13,50- 17,00/h od zaraz Berlin, Rostok, Lipsk, Monachium, Mannheim, Stuttgart, Norymberg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 1 grudnia 2020, do końca 1 dzień

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:

Spawacz / ślusarz/ monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Niemcy - ( posiadamy oferty pracy w różnych lokalizacjach Niemiec )

Zapytaj rekrutera podczas pierwszej rozmowy !

Obowiązki:

  • spawanie metodami: TIG, Mag/Mig, Elektroda
  • przygotowanie materiału pod spawanie

Wymagania :

  •  znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
  • aktualne certyfikaty spawalnicze,
  • gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • doświadczenie w branży spawalniczej (około 2 lat),
  • prawo jazdy kat B. + auto – warunek konieczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie w zaufanej firmie niemieckiej,
  •  możliwość długofalowej współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie+ diety,
  • zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
  • możliwość wypłacania zaliczek,
  •  respektowane prawo do urlopu ,
  •  pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

(Data aktualizacji: wtorek, 1 grudnia 2020)