Oferty pracyPrzedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy Toruń (kujawsko-pomorskie)
Przedstawiciel handlowy Toruń (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 3 grudnia 2020, do końca 1 dzień

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

·        Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami

·        Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie

·        Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center

·        Podpisywanie oraz przygotowywanie umów

·        Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Wymagania:

·        Zapał do pracy i nastawienie na sukces

·        Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

·        Komunikatywność i łatwość w nazwiązywaniu kontaktów

·        Motywacja do realizowania celu

·        czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 3000 zł netto + premia

·        Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon

·        Elastyczny grafik pracy

·        Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe

·        Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów

(Data aktualizacji: czwartek, 3 grudnia 2020)