Oferty pracyTapicer meblowy
Tapicer meblowy Racibórz (śląskie)
Tapicer meblowy Racibórz (śląskie) Aplikuj Opublikowano 3 grudnia 2020, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego polskiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Tapicer meblowy

Miejsce pracy: Racibórz

PRACA od lutego 2020

Zadania:
- czynności związane z tapicerowaniem elementów lóżek, sof
- tapicerowaniu opiankowanych korpusów meblowych (lóżek)
- obsługa narzędzi tapicerskich
- rozbiórka i przygotowanie mebli do obicia, montaż mebli tapicerowanych, wykrajanie tkanin, klejenie gąbki, dbanie o czystość i schludność zakładu

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku dyspozycyjność do podjęcia pracy
- motywacja, zaangażowanie, organizacja pracy własnej

Oferujemy:
- stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w niezwykle dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku
- przyjazną atmosferę sprzyjającą samorealizacji i rozwojowi zawodowemu

(Data aktualizacji: czwartek, 3 grudnia 2020)