Oferty pracyKomisjoner/Pracownik magazynu (k/m)
Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) Lublin (lubelskie)
Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 3 grudnia 2020, do końca 1 dzień

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
  • Skanowanie towarów
  • Inwentaryzacja
  • Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
  • Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Sprawnego zapamiętywania liczb
  • Samodzielności, dokładności
  • Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy mile widziane

(Data aktualizacji: czwartek, 3 grudnia 2020)