Oferty pracySpecjalista ds. Nieruchomości (FG/10/20)
Specjalista ds. Nieruchomości (FG/10/20) Weegree Opole (opolskie)
Specjalista ds. Nieruchomości (FG/10/20) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 3 grudnia 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Opole

 Opis stanowiska:

  • Analiza rynku (Niemcy, Austria, Holandia)  pod kątem obrotu oraz zarządzania nieruchomościami
  • Optymalizacja kosztów utrzymania posiadanych nieruchomości.
  • Wyszukiwanie ofert najmu oraz kupna nieruchomości.
  • Negocjowanie umów najmu/ kupna oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.
  • Dbałość o dokumentację, stan liczników oraz kontrola stanu technicznego.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości.
  • Pozytywne nastawienie, chęć uczenia się.
  • Bardzo dobra organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2-C1 (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pełny etat
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Benefity pozapłacowe: karta sportowa, ubezpieczenie
  • Pracę w młodym zespole gdzie ciągle się wzajemnie uczymy!
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji w Opolu.
  • Pracę nasyconą wyzwaniami i rozwojem!

(Data aktualizacji: czwartek, 3 grudnia 2020)
inne

oferty pracodawcy

JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie)
Opublikowano dzisiaj
Arendonk (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Wrocław, Opole (Dolnośląskie, Opolskie)