Oferty pracyWykrawacz mięsa (PEMA/12/20)
Wykrawacz mięsa (PEMA/12/20) Weegree Sankt Vith, Belgia (Belgia)
Wykrawacz mięsa (PEMA/12/20) Weegree Sankt Vith, Belgia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 3 grudnia 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Wykrawacz mięsa

Miejsce pracy: Saint Vith, Belgia

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się przetwórstwem mięsnym.
  • Praca przy ćwiartowaniu mięsa wołowego.

Co oferujemy:

  • Stawkę: 11€ netto/h.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Aktualnej książeczki sanepidowskiej.
  • Dyspozycyjności, sumienności i samodzielności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: +48 539 198 299.

(Data aktualizacji: czwartek, 3 grudnia 2020)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)