Oferty pracyRobotic Software Developer (RB/10/20)
Robotic Software Developer (RB/10/20) Weegree Opole (opolskie)
Robotic Software Developer (RB/10/20) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 28 grudnia 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Robotic Software Developer

Miejsce pracy: Opole

 Opis stanowiska:

  • Praca jako developer jedynego w Polsce partnera SoftBank.
  • Praca z obwodami elektrycznymi i Rasbperry Pi, konfiguracja sprzętu sieciowego.
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności w robotach humanoidalnych i stanowiskach robotycznych
  • Praca  z systemami operacyjnymi Windows, Linux, MacOS i Rasbian

Wymagania:

  • Znajomość języków programowania na poziomie średnio zaawansowanym:
     JavaScript (React, TypeScript, CSS),Java (Android), Python
  • Znajomość podstaw Dockera, znajomość podstawowych wzorców projektowych i doświadczenie z nimi.
  • Doświadczenie z systemami operacyjnymi Windows, Linux, MacOS i Rasbian.
  • Doświadczenie w projektach komercyjnych minimum 1 rok.
  • Mile widziana znajomość bibliotek Googla, NLP, NLU, uczenia maszynowego TensorFlow, pracy z robotami przemysłowymi lub systemami robotycznymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania i pisania dokumentacji / komunikacji z klientami.
  • Prawo jazdy kategorii B. Gotowy do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizje).
  • Wsparcie oraz pomoc przełożonego w okresie wdrożeniowym.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu, w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Możliwość  pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!
  • Dofinansowanie za dojeżdżanie do pracy rowerem!

(Data aktualizacji: poniedziałek, 28 grudnia 2020)
inne

oferty pracodawcy

Neuville-sur-Seine (Francja)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)