Oferty pracyNiemcy - pracownik biurowy Wysokie zarobki + darmowe mieszkanie
Niemcy - pracownik biurowy Wysokie zarobki + darmowe mieszkanie Kandel (Niemcy)
Niemcy - pracownik biurowy Wysokie zarobki + darmowe mieszkanie Kandel (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 stycznia 2021, do końca 1 dzień

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK MAGDALENA KOPACZ to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

pracadlaopiekunek24.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy w strukturach niemieckiej firmy Seniocare24

PRACOWNIK BIUROWY ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Niemcy - Kandel

Termin rozpoczęcia : od zaraz

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
- Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i pracownikami firmy.
- Selekcja Kandydatów.
- Kompletowanie dokumentów
- Współpraca z menedżerami zgłaszającymi potrzeby rekrutacyjne.
- Obsługa administracyjno - personalna zatrudnionych pracowników

WYMAGANIA:
- Bardzo dobra znajomość języka NIEMIECKIEGO
- Obsługa komputera
- Wykształcenie wyższe
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
- Rzetelność i uczciwość
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
- Stanowisko pełne wyzwań o dużej samodzielności w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Zatrudnienie na pełny etat (STAŁE ZATRUDNIENIE - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ)
- Atrakcyjne wynagrodzenie

-bezpłatne mieszkanie

osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+ zdjęcie)

! Zgłoszenia do pracy przyjmujemy do 15.01.2021
! Zgłoszenia bez zdjęcia będą odrzucone

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz
ul. Słowiańska 17/1
67-200 Głogów
tel: 534 603 100

seniocare24.de

(Data aktualizacji: czwartek, 14 stycznia 2021)