Oferty pracySpecjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu Lipno (kujawsko-pomorskie)
Specjalista ds. Marketingu Lipno (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 15 stycznia 2021, do końca 1 dzień

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby z na stanowisko:
Specjalista ds. Marketingu

Zakres zadań:
• wdrożenie i realizowanie internetowych kampanii marketingowych
• prowadzenie aktywnych działań w mediach społecznościowych
• przygotowanie i publikacja angażujących treści w mediach społecznościowych
• obsługa programu lojalnościowego dla klientów
• opracowywanie raportów z działań marketingowych
• przygotowanie materiałów informacyjnych i reklamowych

Nasze oczekiwania:
• znajomość narzędzi i kanałów social media
• znajomość bieżących trendów w mediach społecznościowych oraz nowoczesnych narzędzi marketingowych i komunikacyjnych
• umiejętność redagowania tekstów
• kreatywność w podejmowaniu działań komunikacyjnych i marketingowych
• doświadczenie w tworzeniu kampanii marketingowych w sieci
• podstawowa wiedza marketingowa i informatyczna

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
• możliwość pracy zdalnej

(Data aktualizacji: piątek, 15 stycznia 2021)