Oferty pracySzlifierze odlewów żeliwnych do pracy w Niemczech 9 e - 10 e netto / h
Szlifierze odlewów żeliwnych do pracy w Niemczech 9 e - 10 e netto / h Lipsko I Okolice (Leipzig) (Niemcy)
Szlifierze odlewów żeliwnych do pracy w Niemczech 9 e - 10 e netto / h Lipsko I Okolice (Leipzig) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 stycznia 2021, do końca 1 dzień

Szlifierze odlewow zeliwnych do pracy w Niemczech 9 e - 10 e netto / h

Poszukujemy szlifierzy odlewow zeliwnych do Niemiec - okolice Lipska.

Opis stanowiska:
Obróbka odlewów żeliwnych szlifierką pneumatyczną i dłutem

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku szlifierz
- Mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego
- Gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
- Własny samochód (mile widziany)
- Samodzielność, dokładność, zaangażowanie / motywacja, niezawodność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- Pracę od stycznia 2021 okolice Lipska
- Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
- Zakwaterowanie w cenie 200 euro / miesiąc
- Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy? Nie czekaj wyślij swoje CV wraz z aktualnym numerem telefonu w celu kontaktu.
Zapraszamy do przesyłania CV, skanów potwierdzających doświadczenie drogą elektroniczną. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: L/2021.
W razie pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 18 stycznia 2021)