Oferty pracyPraca Grafik komputerowy
Praca Grafik komputerowy Wrocław (dolnośląskie)
Praca Grafik komputerowy Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 18 stycznia 2021, do końca 1 dzień

Twój zakres obowiązków
-tworzenie projektów graficznych

Nasze wymagania
-umiejętność tworzenia projektów opakowań,
-umiejętność tworzenia wizualizacji na potrzeby internetu oraz druku,
-znajomość pakietu Adobe CC w szczególności Photoshop i Illustrator,
-kreatywność oraz twórcze podejście do realizowanych projektów,
-umiejętność tworzenia projektów w obrębie różnych stylów i technik,
-umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
-dokładność, precyzja oraz terminowość,
-zdolność do pracy pod presją czasu,
-przynajmniej 2-letnie doświadczenie w branży graficznej/poligraficznej.

Mile widziane
-umiejętność rysowania i malowania,
-znajomość j. angielskiego,
-umiejętność i doświadczenie w projektowaniu grafiki do serwisów internetowych,
-znajomość obecnych trendów na rynku kosmetycznym i umiejętność zastosowania ich w pracy,
-wyczucie handlowe.

To oferujemy
-stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-samodzielne stanowisko pracy, na którym będziesz miał wypływ na rozwój firmy
-pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów
-realizację ciekawych wyzwań
-dofinansowanie do karty Multisport
-ubezpieczenie grupowe

Informujemy ponadto, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

CV+portfolio proszę wysyłać na adres amaksymova.grafika[małpa]gmail.com wraz z klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 18 stycznia 2021)